(Фото) Новата девојка на Нејмар е вистинска секс-бомба

By

Новата девојка на фудбалерот на ПСЖ, Бразилецот Нејмар, е вистинска секс-бомба, пишуваат фановите на социјалните мрежи. На Бразилецот покрај на зелените терени, одлично му оди и во љубовниот живот.

Нејмар неодамна ја прекина врската со Бруна Маркезине, но на негова радост, се појави нова секс-бомба.

 

Се работи за манекенката Маари Таварез (20), која се појавува на фотографии заедно со фудбалерот, па медиумите во Бразил пишуваат за новопечената двојка.

Извор/ТопСпорт

 

 

Ќе ви се допадне