(Фото) Само во Русија во бикини на снег

By

Русите и покрај пандемијата со коронавирус годинава повторно го организира познатиот фестивал во Сочи во кој сможе да се учествува само во бикини..

Голем број љубители на зимски спортови облечени само во бикини и шорцеви се собраа за да учествуваат на фестивалот „Boogel Woogel“ во Сочи.

За нив не претставува никаков проблем да скијаат во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sergei K (@kalmykovs)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sergei K (@kalmykovs)

Ќе ви се допадне