(Фото) Старлетата Коко се капеше со свињи

By

Американската старлета со српско потекло Коко Ти заедно со сопругот Ајс Ти и ќеркичката Шанел била на одмор на Бахамите.

Таму таа имала необично искуство, се капела со свињи.

Во описот на фотографиите напишала дека ѝ било пострашно да го прави тоа со свињи отколку во водата да пливаат ајкули. Сепак, старлетата рекла дека сакала да истражува, па затоа решила да види како е да се капе со нив.

Ќе ви се допадне