(Галерија) Како изгледаат жените кога доживуваат оргазам

By

Бразилскиот фотограф Марко Алберти фотографирал жени пред, за време на оргазам и веднаш потоа. Тој од фотографиите направил изложба со порака дека треба да се урнат бариерите на сексуалноста, особено во позатворените средини.

dobivaj vesti na viber

За потребите на сликањето, секоја жена користела вибратор, а Марко не бил во просторијата, туку поставил апарат со тајмер.

Ќе ви се допадне

play go88 go88 dow auto tx go88

nhatvip sunwin