Најлоши возачи според хороскопот

By

Истаражување направено на 100.000 возачи покажало дека Вагите се најлоши возачи споредено со сите хороскопски знаци. Според резултатите од истражувањето, Вагите предизвикале значително повеќе сообраќајки за разлика од другите хороскопски знаци.

Најдобри возачи се Лавовите бидејќи често пати сакаат да преовладуваат и да се истакнуваат, а во чекор ги следат и Близнаците и Раковите.

Најмногу казни добиваат Рибите, а зад нив се Овните и Водолиите. Близнаците, Стрелците и Девиците имаат најмалку пишани казни.

Ќе ви се допадне

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch I'm Joybo Episode 12

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. Watch A Certain Scientific Railgun (Dub) Episode 24

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free. Samurai Warriors: Legend of the Sanada Episode Full

KissAnime Linkedin: www.linkedin.com/in/kissanimemx