„Нокаут“ на 7 септември со концерт на Хераклеа

By

Групата „Нокаут“ на 7 септември ќе одржи концерт на Хераклеа во Битола. Специјални гости на вечерта ќе бидат Игор Џамбазов и рок-легендата Венко Серафимов.

dobivaj vesti na viber

Организатор на концертот е продуцентската куќа „Сцена“. Од таму велат дека ќе бидат запазени сите мерки на претпазливост. Билети се пуштени во претпродажба и можат да се набават на www.mktickets.mk

Ќе ви се допадне

sunwin club sunwin apk game bài sunwin

game sunwin game sunwin sunwin.apk mới nhất

tải sunwin

game bài sunwin tải sunwin sunwin web

sunwin