Пет легендарни коли што ги возеше Пол Вокер во „Брзи и бесни“

By

Брајан О’Конор, ликот што го глумеше починатиот актер Пол Вокер во серијалот „Брзи и бесни“, секогаш возеше интересни автомобили. Автомобилите се и главната причина зошто фановите ги гледаа овие филмови. Тие неодамна направија листа на петте најлегендарни коли што Вокер ги возеше низ годините во разни продолженија на „Брзи и бесни“.

1994 „тојота супра“ – „Брзи и бесни“ (2001)

1998 „нисан скајлајн ГТ-Р“ – „Премногу брзи и премногу бесни“ (2003)

1995 „мицубиши ескејп“ – „Брзи и бесни“ (2001)

2013 „субару ВРХ СТИ“ – „Бесни 7“ (2015)

1970 „форд ескорт РС1600“ – „Брзи и бесни 6“ (2013)

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch The Five Star Stories animeflix Episode Full high school dxd animeflix

https://animedao.nl fruits basket animedao

Goblin Slayer: Bouken Kiroku Youshi - Adventure Sheet (https://animebee.to/m/r4y5) Episode Full

Watch anime online for free at WCOStream anime

Bbs now: https://bbs.now.qq.com/home.php?mod=space&uid=1199206

Glose: https://glose.com/u/gogoanimelol