Спајдермен против короната, ги забавува децата кои се во изолација

By

ГЗа денот на шегата, први април, Британецот Џејсон Бред се маскираше во Спајдермен и ги забавуваше децата додека се во изолација во нивните домови.

Тој живее во градот Стокпорт, на северот на Англија, кој беше затворен поради опасниот коронавирус. Бред смислил оригинален начин како на младите да им го направи времето поинтересно.

Тој работи како наставник по боречки вештини и додека се шеташе низ улиците, џогираше и правеше акробатски скокови. Ги поздравуваше децата, а тие му возвраќаа од прозорте.

Џејсон беше и во посетата на неговото школо, каде работи, а се сликаше и со полициските службеници.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Your Name. Episode Full

anime sites The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 3

AnimeHeaven JUJUTSU KAISEN

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 13