Спортска новинарка нуди секс за пари

By

На крајот од септември минатата година, добро познатата руска спортска новинарка Дана Борисова беше во центарот на скандалот кога на социјалните мрежи се појавија нејзини порнографските фотографии.

Половина година подоцна, таа се врати во јавноста, овој пат поради изјава.

Имено, во медиумите се појавила нејзината изјава, во кој барала голема сума пари за сексуални услуги.

“Сакам со тебе, а потоа со твојот пријател олигарх. Сакам пари, тие се достојни за мене “, пишува Борисова, а објавуваат руските медиуми.

Борисова е една од најпознатите руски новинарки кои водат спортски шоуа на телевизија и радио.

Се претпоставува дека на овој начин таа се обидува да ја поврати популарноста за да добие ангажман како главна водителка на претстојното Светско првенство кое ќе се одржи во нејзината земја

Ќе ви се допадне

Watch I want to eat your pancreas Episode Full (https://kissanimeonline.com/m/Xd16/ep-1) at website https://kissanimeonline.com kissanime gone

Bottom-Tier Character Tomozaki Episode 2 at website https://crunchyrollfree.com free vrv account