Србин незадоволен од услугата во бордел се заканил дека ќе го запали и барал да му ги вратат парите

By

34-годишен Србин бил уапсен во Виена откога побарал да му ги вратат парите во бордел оти не бил задоволен од услугата, а се заканувалл и дека ќе го запали борделот, пренесе „Клајн цајтунг“.

dobivaj vesti na viber

Според портпаролот на полицијата, Кристофер Верњак, сексуалната работничка ја прекинала услугата околу 16 часот бидејќи човекот бил премногу брутален. Тој побарал да му се вратат парите. Но, кога вработените го одбиле, станал уште поагресивен и почнал да се заканува дека ќе го запали целиот бордел.

Вработените во борделот повикале полиција, која го привела.

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch subbed anime ANIMEFLIX Horimiya (Dub)

ANIMEFLIX Tokyo Revengers (Dub)

anime websites ANIMEFLIX DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

ANIMEFLIX The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 6

watch anime online Record of Ragnarok

tải go88