Таткото на Меган Маркл во болница

By

Таткото на Меган Маркл заврши во болница , a ситуацијата била сериозна па неизвесно е и дали ќе дојде на свадба, пренесе „Дејли Мејл“. Седумдесет и три годишниот Томас Маркл наводно пред шест дена имал срцев удар.

dobivaj vesti na viber

Тој рекол дека не сака да присуствува на големата свадба , за да не и создава непријатност на Меган, поради тоа што, неодамна се пишуваше дека тој добил пари од папараците за фотографии кои се направени со негова помош. Томас Маркл требало да биде со својата ќерка во сабота на 19 мај, но се чини дека на крајот сепак нема да отпатува за Лондон, туку ќе остане во САД. Мајката на Меган, Дорија Рагладн ќе ја испрати својата ќерка до олтарот.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime free ANIMEFLIX One Piece (Dub)

ANIMEFLIX Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2 Episode 6

ANIMEFLIX Bleach (Dub) Episode 357

ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 3

watch anime online ANIMEFLIX Fairy Tail (Dub)

tải go88