Турсисти правееле оргии во Тајланд среде пандемија

By

Во средата вечер на островот Пукет, во Тајланд,  полиција спречила забава со многу дрога, алкохол и локални проституки . Забвата ја правеле туристи од Англија. И додека цел свет е во борба со корона вирусот и секаде важи полициски час па и на Тајланд тројцата британски туристи Џорџ Хокинс, Сол Џоунс и Александар МекДонахју решиле да си приредат секси забава во хотелот.Оргиите биле прекинати, а учесниците приведени.

Ќе ви се допадне