(Видео) Човек со најдолгиот пенис е јунакот на новата детска серија на Данската државна телевизија

By

Џон Дилерманд има исклучителен пенис, до толку што со него може да изведува спасувачки операции и разноразни задачи. Па дури и да краде сладолед од деца.

Ова е главниот лик на новата анимирана серија на данската национална ТВ-мрежа „ДР“, која е наменета да се прижажува за деца од четири до осум години. Дилерманд го има најдолгиот пенис на светот и со него надминува потешкотии и предизвици во својот секојдневен живот.

Серијата премиерно почна да се прикажува во саботата и „ДР“ е позната по тоа што поместува граници, особено за деца.

„Лесно можевме да направиме и серија за жена која не може да ја контролира својата вагина. Нам ни е најважно дека децата уживаат со Џон Дилерманд“, одговори „ДР“ на критиките.

Ќе ви се допадне

Watch I'm standing on 1,000,000 lives. (Dub) Episode 1 (https://gogoanime.be/m/Nnkl/ep-1) at website https://gogoanime.be gogoanime demon slayer

DARLING in the FRANXX (https://animeplanet.cc/m/E8OG) Episode 24 at website https://animeplanet.cc sword art online alicization anime planet