(Видео) Дедо Мраз се возеше по Партизанска

By

Вчера во доцните вечерни часови беа снимени две возила украсени со сијалички и еден Дедо Мраз, кои беа главна атракција на булеварот „Партизански одреди”.

Видео/Фото: Опсервер

Ќе ви се допадне