(Видео) Еротска драма од 2015 година е хит на „Нетфликс“ поради експлицитната воведна сцена

By

Еротската љубовна драма на контроверзниот режисер Гаспард Ное се појавила во САД и се нашла на листата на топ 10 најгледани филмови, иако филмот беше промовиран во 2015. година.

Во последниве неколку денови, на социјалната мрежа Тик-ток се појави и нов тренд, па корисниците на таа социјална мрежа ги снимаат своите реакции на воведната сцена од филмот „Love“ која што изобилува со еротика.

Околу сто корисници на социјалната мрежа Тик-ток се приклучиле на новиот тренд, а резултатите не се разочарувачки.

„Марфи е Американец кој што живее во Париз и влегува во експлицитно сексуален и емоционален однос со нестабилната Електра“ – пишува во синопсисот на филмот.

Благодарение на трендот на Тик-ток, филмот се искачил на седмото место на листата на „Нетфликс“ за најгледани филмови во САД.

@karlea_abbigayleUmmmm🤭 ##fyp do this alone if you gone do it😂

♬ original sound – bella_ashey

@thekidsmittyReply to @pr33ttyluuh._joy DO NOT WATCH THIS. TOOK IT TOO FAR OMG

♬ original sound – bella_ashey

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch K: SEVEN STORIES "Circle Vision - Nameless Song - " animetv Episode Full demon slayer animetv

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

Website https://animekisa.in: Watch Boys Be... animekisa Episode 13 anime websites

GoGoAnime: Kakuriyo: Bed and Breakfast for Spirits (Dub) anime episode 26 online free at https://gogoanime.be anime gogo

Exercism: https://exercism.io/profiles/animefreakws

Hikingproject: https://www.hikingproject.com/user/201201328/gogo-animebe