(Видео) Магионичар со трик со карти победи во шоу за таленти

By

Победник на годинашното шоу „Јас имам талент“ во Америка е магионичарот Шин Лим. Иако секоја емисија го воодушевуваше жирито со своите трикови, трикот со карти што го направи во финалето судиите го опишаа како „величенствен“ и „неверојатен“. Лим е првиот победник на талент шоу во Америка што не е пејач.

Ќе ви се допадне

Animepahe: Sword Art Online II anime episode 24 online free at https://animepahe.cc anime sites

Watch Puso Ni Comi Episode 20

Watch anime online for free at AnimeDao animedao attack on titan

D-1 Devastator Episode 1

Getpocket: https://getpocket.com/@gogoanimelol

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/gogoanimelol/about-me/