(Видео) Порно и оргии во познат хотел Дубаи: Разврат ги вознемири гостите

By

Дубаи сè уште го тресе скандал по она се случи на терасата на познат хотел. Гостите на хотелот беа иненадини минатиот викенд кога на пространа тераса во еден момент забележаа 15 голи девојки. Девојките се претежно од Украина, Русија, Молдавија и Белорусија и учествуваат во снимање на експлицитни видеа и снимки на балконот, сите организирани од Русинот Алексеј Концов (33). Руските медиуми исто така известуваат дека Алексеј признал дека ја организирал целата работа и дека направил фатална грешка објавувајќи ги тие снимки.

На терасата била забележана и една облечена жена и фотограф, додека полицијата за помалку од половина час ги уапсила сите актери на разврат.

Во меѓувреме организаторот објасни што имал намера да направи во собата со девојките од Украина.

Според локалниот весник „National“, сите девојки доброволно се согласиле да им купат билети од Украина до Дубаи и да учествуваат во позирање за порнографска страница. Во исто време, некои се согласија да снимаат експлицитни сцени меѓу себе.

По снимањето било планирано вечерта да има оргии, на кои организаторот планирал да донесе неколку пријатели.

Руските медиуми пишуваат дека меѓу девојките била и ќерка на руски бизнисмен и поранешен банкар, но 21-годишната девојка негира дека била присутна.

„Сите учесници во овој настан ќе бидат депортирани“, потврди државниот обвинител во Дубаи, Есам Иса Ал Хумајдан, во билтенот од градската канцеларија за односи со јавност.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 4 at AnimeTV anime tv bleach

Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 9 (https://4anime.biz/m/N6DK/ep-9) at 4Anime persona 4 the animation free