(Видео) Последната сезона на „Игра на тронови“ ќе се прикажува во април

By

Телевизиската мрежа „Ејч-Би-О“ денеска објави кусо видео со кое ја најави последната, осма сезона од хит-серијата „Игра на тронови“. Финалната сезона ќе почне да се прикажува во април следната година, а ќе има само шест епизоди. Секоја од нив ќе трае по околу еден ипол час.

Во видеото на „Ејч-Би-О“ се споени најинтересните моменти од изминатите седум сезони.

Сценаријата за последната сезона се држеа во голема тајност за цело време додека се снимаа шесте епизоди, а некои од главните актери во посебни интервјуа открија дека финалето нема да им е по ќеф на сите фанови.

 

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch InuYasha the Movie 4: Fire on the Mystic Island twistmoe Episode Full teist moe

Website https://gogoanime.be: Watch Kinnikuman: Kinnikusei Oui Soudatsu-hen gogoanime Episode 28 boku no hero academia gogoanime

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Watch Macross II: Lovers Again (Dub) Episode 2

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/gogoanimebe/designs

Mobypicture: https://www.mobypicture.com/user/animefreakws