(ВИДЕО) Пронашле велигденско јајце старо 9 години

By

Едно американско семејство зад едно од парчињата мебел, пронашле украсено јајце кое таму стоело уште од 2008 година, пренесува Дејли Мејл.

Одлучиле да го скршат за да видат што ќе се случи, а судејќи според коментарите во видеото, освен што јајцето „експлодирало“, во просторијата се раширила неподнослива миризба.

Погледнете го видеото:

Ќе ви се допадне