(Видео) Секси баба дење чисти супермаркет, а навечер танцува на шипка

By

Светлана Мирошкина (65) е баба од Сибир, која почнала да танцува на шипка пред пет години и наскоро станала професионалка.

Таа тврди дека поради танцувањето се чувствува помлада, и оттогаш ослабела дури 25 килограми.

Мирошкина сè уште работи во супермаркет, но сонува еден ден да постави рекорд како најстар човек што танцува на шипка.

Многумина се согласуваат дека таа веќе го собори рекордот како најкул баба.

 

Russian Granny Becomes Pole Dancing Star at 65

This 65-year-old Russian granny is a pole dancing star 🌟

Posted by Vocativ on Четврток, 24 јануари 2019

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime free: Fire Force Season 2 Episode 24

AniWatch watch anime: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full