(Видео) Три жени крадачки корнат цвеќе од двор во Кичево

By

На социјалните мрежи објавено е видео снимено од безбедносни камери во Кичево и на кое  се гледа како три жени крадат цвеќе. Каква организација за едно цвеќе, коментираат на социјалните мрежи.  Жените цвеќето го корнат од дворот во една  фирма во Кичево, каде застанале да направат пауза.

„Цвеќињата кои ни го красат дворот на претпријатието во Кичево, каде денес направивте одмор-пауза чинат по 150 денари. Дно, да се засрамите“, е коментарот под сликите .

Во видеото е смешно,што кога ќе им пријдат момчиња да ги прашат нешто, трите жени го затскриваат искорнатото цвеќе, притоа не гледајќи дека камерата ги снима.

 

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch anime AniWatch Kiss x Sis (TV)

AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 4

AniWatch Death Note

AniWatch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 32

anime website AniWatch Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2