Во Грција доделени првите порнонагради

By

Викендов во Атина, Грција, беа доделени филмски порнонагради. Ова е  да се доделуваат првпат награди од овој тип во земјата. На манифестацијата беа наградени грчки и европски порноглумци.

Освен номинираните и наградените, на доделувањето присуствуваа и бројни љубители на еротиката. Тие одвоија од 25 до 100 евра за билет.

Ќе ви се допадне

AniWatch anime stream: Attack on Titan Season 2 Episode 12

AnimeTV animetv: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 3 (https://animetv.cc/m/olj9/ep-3)