(Видео) Жена тврди дека видела мал диносаурус што трча низ нејзиниот двор

By

Жена од Флорида тврди дека безбедносните камери на нејзината куќа снимиле мал диносаурус што претрчува во нејзиниот двор. Таа видеото го објави на интернет. Па додека едни велат дека можеби станува збор за „игуана заглавена во пластична кутија“, други на снимката гледаат куче што носи мантил за дожд. Сепак, сите се сигурни дека тоа што претрчува не е диносаурус.

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao reddit: Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 1

KissAnime kissanime monster: Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 265