Англичанец успеал да си го уништи Ферарито по само три поминати километри

By

Англичанец од градот Дарби успеал да го уништи своето скапо Ферари по само три километри поминати во него. Полиција објави фотографијата од Ферарито и рече дека за среќа во несреќата нема повредени. Тие објаснија дека добиле повик нешто пред 11 часот дента и дека во незгодата учествувало само едно возило.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне