Да се разбереме сестро, со таа фризура не влагаме во НАТО

By

Откакако министерката за одбрана, Радмила Шекеринска изјави дека дека „Македонија оди напред, дека ќе влеземе во НАТО и имаме причина за славење“, на фејсбук-страната „Приказни од булеварот“ беше објавена нејзина слика со коментар „Да се разбереме сестро! Со таа фризура, нема одење напред!!!“.

„Абе што да ѝ прави на фризурата?? Таква ѝ е од раѓање!! Жената има виткана коса. Треба да ја пегла за да ѝ биде права! Едно време ја пеглаше, ама престана“, е само еден од коментарите под сликата.

Да се разбереме сестро!Со таа фризура, нема одење напред!!!

Posted by Приказни од булеварот on Сабота, 14 јули 2018

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream hunter x hunter: SK8 the Infinity (Dub) (https://wcostream.cc/m/aBYO) Episode 8

KissAnime kissanime mobile: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://kissanimeonline.com/m/vKKV) Episode 12