Девојка се омажила за својот очув: Тоа ми беше најдобрата одлука во животот

Девојка со име Кристи на Тик ток се пофали дека се омажила за својот очув. Рече дека тоа и била најдобрата одлука која ја направила во животот. Двајцата се венчале во Лас Вегас, а Кристи објасни дека поддршка ѝ дала и мајка ѝ која го сподели видеото од венчавката.

@christywho_ #vegas #marryyourmomsex #itsworthit #marriage #agegap ♬ It’s Called: Freefall (Sped Up) – Rainbow Kitten Surprise

„Се омажив за мојот очув и тоа е најдобрата одлука која некогаш сум ја донела“, рече Кристи, која е мајка на две деца од Тампа на Флорида.

@christywho_ We needed each other 🖤 #husbandwife #bonnieandclyde #family #newborn #tattoos #4kidslater #4kids #myforeversunshine #CapCut ♬ original sound – Tay Bass

Видеото од венчавката досега го виделе 18,8 милиони луѓе. Сите коментираат дека ова е неконвенционален барк.

„Мислам дека не можам да замислам ваква ситуација, а да нема некој повреден во неа. Од тато стана татица. Никогаш не би требало да постои маж кој на својата сопруга може да и каже дека твојата мама тоа не го правеше така“, биле само некои од коментарите.

@christywho_ LMAO watch til the end 😂 us everyday #Sing2gether #VansCheckerboardDay #BetterTogetherChallenge #fyp #husband #agegap #fypシ #babydaddy #tattoo ♬ оригинальный звук – Multiverse