Доктор на дете му препишал необична терапија која стана хит во регионов

By

Терапија која еден доктор од Црна Гора ја препишал на 4-годишно девојче стана вистински хот во регионов.

Девојчето кое поради повреда на раката се обратила за помош, од докторот наместо лекови, како терапија добила јадење сладолед и контрола по потреба.

 

Ќе ви се допадне

Watch How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode Preview at website https://animeplanet.cc anime planet tv

Dr. Stone: Stone Wars (https://crunchyrollfree.com/m/RMv3) Episode 1 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll 14 day free