(Фото) Девојка си правела секси фотографии пред ковчегот на покојниот татко

Девојка од Америка ги згрози фановите откако ојбави фотографија на која позира пред ковчегот на нејзиниот татко. Таа носела црн асиметричен фустан со длабок рез, имала совршено средена шминка и фризура, но, она што најмногу ги згрози фановите е нејзината поза.

Таа ја подигнала ногата и го спуштила погледот. Срамота, позираш пред ковчегот на татко ти како да си пред некој ноќен клуб и коментираа некои од нив.