(Фото) Го фотографирале синот на Путин во автобус

By
На социјалните мрежи се прошири фотографија од едно момче од градскиот превоз во Русија, кое со својот изглед неверојатно потсетува на Владимир Путин.

Некои дури и помислиле дека ова можеби е неговиот син. Момчето што изгледа како да е замислено стана главна тема по хумористичните интернет-страници.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Durarara!! x2 Ten (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro dr stone anime heaven

Website https://animeflv.uk: Watch New Game!: Watashi, Shain Ryokou tte Hajimete nano de... animeflv Episode Full free anime

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Plimbi: https://www.plimbi.com/author/41425/animefreakws

The-dots: https://the-dots.com/users/anime-freak-1095690