(Фото) Го фотографирале синот на Путин во автобус

By
На социјалните мрежи се прошири фотографија од едно момче од градскиот превоз во Русија, кое со својот изглед неверојатно потсетува на Владимир Путин.

dobivaj vesti na viber

Некои дури и помислиле дека ова можеби е неговиот син. Момчето што изгледа како да е замислено стана главна тема по хумористичните интернет-страници.

Ќе ви се допадне

go88 rút tiền bị từ chối quên tên đăng nhập go88 Go88 – Trang trò chơi Tài Lộc ăn tiền ảo lãnh tiền thật

sunwin mới sunwin bản chính thức sunwin jetzt erst recht