(ФОТО) Најчудните тоалети во светот – Нема да ви се верува каде се луѓето извршуваат нужда

By

На светот навистина постојат секакви тоалети. Меѓу најчудните ВЦ соби со стаклено дно, преку ледени ВЦ, па се до ВЦ од чисто злато…

Потоа може да се забележат подводни, јајчести, ВЦ симулации со скијачки скокови, ВЦ на смртта, ВЦ кабина со специјално стакло (одвнатре се гледа што има надвор), ВЦ облакодер, ВЦ за заљубени, и ВЦ за гејмери…

Ќе ви се допадне

4Anime dubbed anime: Dragon Ball (Dub) (https://4anime.biz/m/MXP) Episode 153

WCOStream wcostream spongebob: Watch Bleach Episode 336