(ФОТО) Најсмешни таблици – Хрватска ја посетија прасе, Покемон, но и гневен Словенец

By

Погледнете што се сликале на улиците. Повеќето фотки се од Хрватска.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне