(Фото) Невеста во венчаница со ликот на Путин е хит на интернет

By

Венчаницата на која е насликан рускиот претседател Владимир Путин, е хит на социјалните мрежи. Тој е во кимоно, со ангелски крилја. Сликата од свабата, за која се верува дека е направена во Русија, наголемо се споделува на Твитер. Едни велат дека е лудост, други дека така се сака својот претседател.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeTV: Tokyo Majin Gakuen Kenpucho: Tou Dai Ni Maku (Dub) anime episode 12 online free at https://animetv.cc best anime tv

AnimeHeaven: Taro the Dragon Boy (Dub) anime episode Full online free at https://animeheaven.pro watch anime online

Watch Kaijuu Girls: Ultra Kaijuu Gijinka Keikaku 2nd Season Episode 12

Issuu: https://issuu.com/kissanimemx

Social msdn: https://social.msdn.microsoft.com/Profile/gogoanimelol