(Фото) Твитерџиите го исмеаа Тони Блер поради новата фризура

By

Твитерџџиите почнаа да се шегуваат со новата фризура на поранешниот британски премире Тони Блер. Некои коментираат дека затворањето поради пандемијата со коронавирусот, делувало и на него и дека и тој, како и многу други, не можел долго време да оди на фризер.

dobivaj vesti na viber

Неговото појавување пред камерата со долгата коса, ги насмеа многумина. Тие објавија фотографии и многумина го споредија дека личи на „Голум“ од „Господар на прстените“, или Док Браун од „Враќање во иднината“.

Блер со долгата коса се појави за време на интервјуто кое го даваше на Пол Бранд од ITV, во кое зборуваше за референдумот за независноста на Шкотска.

За други новата фризура на Тони Блер, многу наликувала на онаа која некогаш ја имал холивудскиот глумец Николас Кејџ.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 19

anime stream The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

aniwatch app Gintama

AniWatch Hunter x Hunter (2011) Episode 144

Tokyo Revengers Episode 24

tải go88