Иван Исцелител: Што да направите за да добиете многу пари?

By

Како Македонците да се збогатат без многу работа? На ова прашање одговорот го има Иван Исцелител. Ако сакате да добиете на спортска, во коментар треба да ги напишете името и презимето и ваши десет фејсбук-пријатели.

А ако сакате да добиете на лото, дополнително во коментарот треба да тагнете седум пријатели за седумка.

За да учествувате, потребно е да притиснете лајк на објавата и страницата и да ја споделите на вашиот профил.

Доколку не ги извршите овие 3 чекори, не сте дел од божјиот благослов и благословот на Иван.

Иван на својот фејсбук-профил го напишал одговорот, но прво треба да се решите дали сакате да ја испразните обложувачницата или „Лотарија на Македонија“.

Ќе ви се допадне

KissAnime: Interviews With Monster Girls anime episode 12 online free at https://kissanime.mx anime sites

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeBee: Teekyu 5 anime episode 12 online free at https://animebee.to dubbed anime

AnimeDao: Hellsing: The Dawn anime episode 3 online free at https://animedao.nl seven deadly sins animedao

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/gogoanimebe/

Slideserve: https://www.slideserve.com/animeflixnl