Копакабана во Аеродром

By

Топлото време, вчера измами цело друштво на бањање во наслебата Аеродром, во паркот кај салата “Јане Сандански“. Малку освежување во фонтанта во време на пандемијата им дојде супер. Коментарите на минувачите: ајмо, аеродромска копакабана“, измами насмевки за вечрашното групно бањање

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime official site: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 7

AnimeDao steins gate animedao: Watch Naruto: Shippuden Episode 430 (https://animedao.nl/m/oro/ep-430)