Македонциве се луди, откако им ја легализираа тревата играат ко Бразил

By

По вчерашниот фудбалски натпревар во Дуизбург каде Македонија ја победи Германија со 2:1 за пласман на Светско првенство на социјалните мрежи беше најјако. Се споделуваа фотки и коментари од тоа дека „Македонците играле ко луди“ до откачени фотки со Борисов, Меркал и Заев. За тоа како беше на Твитер откако Македонија го победи  четирикратниот светски шампион кој нема пораз на домашен терен дваесет години Репортер избра по нешто ..

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Mobile Suit Gundam: The Origin - Advent of the Red Comet (Dub) twistmoe Episode 13 twist moe

https://wcostream.cc black clover wcostream

Watch The Legend of Manxmouse (Dub) Episode Full

AnimeKisa: Kono Oto Tomare!: Sounds of Life anime episode 13 online free at https://animekisa.in free anime

Pozible: https://www.pozible.com/profile/animefreakws

Express yudu: https://express.yudu.com/profile/1641348/animefreakws