Најинтересните твитови за мечот Англија – Хрватска

By

Твитерџиите не потфрлија ни како фудбалски фанови. Додека траеше полуфиналето меѓу Англија и Хрватска, тие отворено навиваа за својот омилен тим, повеќето од нив за Хрватска. Редакцијата на „Репортер“ избра некои од најинтересните твитови за мечот меѓу коцкестите и гордиот Албион.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven dragon ball super anime heaven: My Hero Academia 3 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/rKyQ) Episode 25

WCOStream watch animes: Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 12