Навивач го искрши телевизорот оти Жоргињо не ја освои „Златната топка“

By

Откако вчера Жоржињо не ја освои „Златната топка“, еден навивач толку многу се налути што го скрши телевизорот. А на социјалните мрежи се појави и видео од случката, кое за кратко време стана вирално.

За потсетување, наградата ја доби Лионел Меси по седми пат.

Ќе ви се допадне

gogoanimehub. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

animes online GoGoAnime My Hero Academia Season 3

GoGoAnime Your Lie in April Episode 17

watch anime dub My Hero Academia (Dub)

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 7

GoGoAnime Death Note