Него каков ви е планот, како ќе фрлате ѓубре без кеси? – Нема раат од форите на Твитер

By

Откако од денес стапи на сила забраната за пластични кеси, а за граѓаните се достапни само биоразградливи кеси по цена од  15 денари, од вчера се јавија и твитерџиите. Па и оваа работа како и многу други ја свртеа на шега: од заебете крипто, инвестирајте во кеси до како сега ќе фрлеме ѓубре без кеси? Редакција „Репортер“ избра по нешто од Твитер:

Ќе ви се допадне

anime to watch. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 5

gogo anime tv Bleach (Dub)

GoGoAnime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 5

anime gogo How NOT to Summon a Demon Lord Ω

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full