Немате билет за вечерашниот Супер куп во Скопје? Иван Исцелител ќе ви позајми влезница!

Вечерва сите очи се вперени во Скопје со стартот на натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид.

И додека се уште се бара билет повеќе за натпреварот од УЕФА купот, Иван Исцелител е подготвен да помогне.

Тој и се понуди на Ина Многу Фина да и позајми билет за вечер, но таа веќе има набавено, па доколку Вие немавте среќа да си набавите на време… јавете му се на Иван, Иван Исцелителот!

Scroll to Top