Ние бивши премиер заборавивме у гепек, не па дрога: Марихуаната од 2016 растури на Твитер

By

Откако црногорските цариници пронајдоа дрога во полициско возило од Македонија, а од МВР рекоа дека марихуаната останала заборавена во колата од 2016та, на Твитер нема раат.  „Убо што ја нашле, ќе ѝ поминел рокот“, велат едни, „Ние премиер заборавивме у гепек, не па дрога“, се шегуваат други и нудат “билобил” како лек.

Редакцијата на „Репортер“ избра некои од најинтересните твитови:

  

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Supernatural The Animation anime episode 22 online free at https://animeflix.nl animeflix dr stone

Watch Slayers Gorgeous (Dub) Episode Full

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Note: https://note.com/animefreakws/

Miarroba: https://miarroba.com/animefreakws