ПАК СЕ ПОСРАМОТИВМЕ: Погледнете што распосла овој Македонец на плажа во Грција!

By

Ново лето, убави песочни плажи и вистинско време за да ги ставиме работните обврски на „пауза“ и да одмориме од жешкиот скопски асфалт, но очигледно не поминува година, а да не се посрамотиме кај нашиот јужен сосед.

Таман си помисливме дека оваа година доматите и пиперките кои патуваат заедно со нашите сограѓани кон Грција не се главна тема на социјалните мрежи, се појави храбар Македонец со генијална идеја за на плажа.

Ни помалку, ни повеќе, овој Македонец понесе со себе килим и го распосла на плажата во близина на Лептокарија.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanim3: That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://gogoanime.be/m/aYXW) Episode 24

AniWatch anime: Naruto: Shippuden (https://aniwatch.pro/m/6Vv) Episode 500