Пијани Американки мислеле дека е Серхио Рамос па ги искористил да има луда ноќ со нив

By

Франческо Зампано е фудбалер кој игра во пониските лиги во Италија и нема некоја завидна фудбалска кариера. Сепак, пред неколку години тој имал луда ноќ во Мајами.  Зампано се нашол во друштво на неколку пијани Американки кои мислеле дека се забавуваат со капитенот на Реал Мадрид Серхио Рамос. Во текот на целата ноќ Зампано не кажал дека не е Рамос, па така минал една незаборавна ноќ со девојките.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Naruto (Dub) Episode 191 at KissAnime hunter x hunter kissanime

Watch SK8 the Infinity Episode 6 at WCOStream wcostream dragon ball super