Работите излегоа од контрола и јас сум во Будимпешта: пукна „Твитер“ по вчерашните избори

By

Вчера, заврши првиот круг од локалните избори во Македонија, а на „Твитер“ не останаа должни. Хуморот на највисоко ниво и овој пат за сметка на партиите. Редакцијата на „Репортер“ ги избра некои од најинтересните твитови.

 

Ќе ви се допадне

Watch Tawawa on Monday Specials Episode 2

Watch Miss Machiko Episode 95

AnimeBee: Pretty Rhythm: Aurora Dream anime episode 51 online free at https://animebee.to online anime

Website https://twistmoe.net: Watch Famous Dog Lassie twistmoe Episode 26 free anime online

AnimeHeaven: Oseam anime episode Full online free at https://animeheaven.pro watch anime free