Разведе ли се, бато?

By

Поранешниот премиер Никола Груевски денеска е повторно актуелен, откако објави фејсбук-статус од Будимпешта и на Македонија ѝ го честита влезот во НАТО. Некако во тоа време на социјалните мрежи почна да се споделува сликата од првото интервју на Груевски по бегството, а на која експремиерот нема бурма на раката. „Разведе ли се, бато?“ стои во еден од коментарите на „Твитер“.

 

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeDao watch anime

AnimeFreak: Kanokon: Manatsu no Dai Shanikusai anime episode 2 online free at https://animefreak.ws anime freak site

AnimeHeaven: More! Useless Witch Doremi anime episode 50 online free at https://animeheaven.pro animeheaven one piece

TwistMoe: The Relative Worlds anime episode 2 online free at https://twistmoe.net anime twist app

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimelol

Debate: https://www.debate.org/gogoanimelol/