Се покајал што нарачал универзални навлаки за заби преку интернет

Бен на социјалните мрежи објавил фотографија од нарачаните навлаки за заби, кои на крај не му биле по мерак.

dobivaj vesti na viber

Во желбата колку што е можно побрзо да има холивудска насмевка, Бен порачал преку интернет навлаки за заби, за кои платил 50 евра.

На рекламата изгледале совршено, а во описот пишувало дека биле универзални и дека одговараат на секоја вилица.

Еуфоријата веднаш стивнала откако Бен ги добил истите. Се разочарал, но, сепак, решил искуството да го сподели на интернет.

Видете:

 

Scroll to Top