Стави си лента на устата додека имаш секс: Станар искара возбудена сосетка

By

На една фејсбук-група е објавена порака од еден станар, кој не можел да спие, затоа што неговата сосетка била многу гласна додека имала секс. Тој ѝ напишал порака па ѝ ја закачил на влезната врата:

„Би ја замолил дамата од станот 39 да не рика додека води љубов. Целата зграда те слуша. Ова е град, а не нива на која ти очигледно си се навикнала. Срамота е. Децата те слушаат. Следен пат стави си лента на устата кога веќе немаш домашно воспитување“, и напишал станарот.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Asa made Jugyou Chu! Episode Full

Hong Kil-dong Episode Full

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/gogoanimebe/

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/106401427678513382854