Цеца се појави на јајце

Ликот на Цеца се појави на велигденско јајце. Жолтото јајце сосе фолк ѕвездата на него стана главна фора на социјалните мрежи, па многумина на шега коментираа дека Цеца ги засени речиси сите кој објавуваа декоративни јајца за Велигден.

dobivaj vesti na viber

 

 

Scroll to Top