(видео) Бел тигар се обиде да нападне Кинез во зоолошка градина

By
Посетител во една зоолошка градина организираше снимање со очекуван и режиран ефект. Силата на белиот ѕвер, сепак, беше доволна да го преплаши до коска!

Ќе ви се допадне

AnimeFreak animefreak chatango: Death Note (Dub) Episode 37

WCOStream wcostream spongebob: Attack on Titan Final Season (Dub) (https://wcostream.cc/m/AARW) Episode 13