(Видео) Бугари направија пародија на интревјуто на Хари и Меган кај Опра

By

Откако Хари и Меган гостуваа на интревју кај Опра, долго време не стивнуваа муабетите за односите со Карлското семејтво. Ова беше доволна прична, во Бугарија инфлуенсери да направат пародија на интервјуто. „ И, ние, како и многу луѓе на планетата Земја, го слушавме и дискутиравме за интервјуто на Меган и Хари во последните неколку дена. Како забавна емисија во која се дискутираше за сите сериозни аспекти, денес ние пристапивме комично. Насмевнете се и повторно сме заедно утре“, велат за шоуто.

Ќе ви се допадне

AnimeTV animetvs: My Hero Academia 3 (Dub) (https://animetv.cc/m/XpN2) Episode 25

AniWatch anime stream: Watch The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview (https://aniwatch.pro/m/jqmz/ep-1)